Η Χριστίνα Σάλτη, μία εξαιρετική φωνή της νεότερης γενιάς, που σε κάθε της βήμα καταφέρνει να ξεχωρίσει, είναι έτοιμη να μας χαρίζει ακόμα ένα δυνατό single, το «Πες Μου».
Το «Πες Μου» είναι ένα «φρέσκο» τσιφτετέλι, που η χροιά και η ενέργεια της Χριστίνας Σάλτη το κάνουν να ξεχωρίζει. Τη μουσική υπογράφει ο Γιώργος Κακοσαίος και τους στίχους ο Νίκος Σαρρής.
Το «Πες Μου» θα μεταδίδεται από επιλεγμένα ραδιόφωνα από τη Δευτέρα 5 Φεβρουαρίου και θα κυκλοφορήσει, από την Panik Platinum, σε όλες τις steaming υπηρεσίες, την Παρασκευή 9 Φεβρουαρίου.
Δείτε το teaser: