Ο Στέλιος Ρόκκος, ο διαχρονικά σύγχρονος τραγουδιστής και τραγουδοποιός, επιστρέφει δισκογραφικά με το «Πάει».
Το «Πάει», σε μουσική του Θάνου Παπανικολάου και του Μάριου Ψιμόπουλου και στίχους του Θάνου Παπανικολάου, είναι ένα up tempo τραγούδι με ethnic reggae στοιχεία. Την παραγωγή υπογράφει ο Μάριος Ψιμόπουλος.
Το «Πάει» θα κυκλοφορήσει από την Panik Platinum τη Δευτέρα 11 Μαρτίου, ενώ από τη Δευτέρα 4 Μαρτίου θα μεταδίδεται από επιλεγμένα ραδιόφωνα.
Παράλληλα, ο Στέλιος Ρόκκος προετοιμάζεται για την πρεμιέρα των εμφανίσεών του στο «Posidonio Music Hall», μαζί με τον Σταμάτη Γονίδη, την Παρασκευή 8 Μαρτίου.