Ο Στέλιος Ρόκκος και ο Διονύσης Σχοινάς συναντιούνται στη σκηνή του «Barbarella live party» και, από την Παρασκευή 20 Οκτωβρίου, φέρνουν την πιο μουσική ανατροπή στις νύχτες της Θεσσαλονίκης.
Ο Στέλιος Ρόκκος κι ο Διονύσης Σχοινάς δεν χρειάζονται συστάσεις… Στην πολυετή καριέρα τους μας έχουν χαρίσει δεκάδες τραγούδια – διαχρονικές επιτυχίες, καθώς και live εμφανίσεις που πάντα γίνονται sold out.
Στη σκηνή του «Barbarella live party», ο Στέλιος Ρόκκος, ο διαχρονικά σύγχρονος τραγουδιστής και τραγουδοποιός και ο Διονύσης Σχοινάς, ο καταξιωμένος και ιδιαίτερα αγαπητός καλλιτέχνης, θα παρασύρουν το κοινό με τις προσωπικές επιτυχίες τους, τις δυνατές ερμηνείες τους, την αστείρευτη ενέργειά τους, τη μοναδικότητά τους και τη δυνατή χημεία τους.
![](https://panikmusic.gr/wp-content/uploads/2023/10/IMG_4273-1024x1024.jpeg)
Μαζί τους η Ματίνα Ζάρα.
Συμμετέχει η Έλενα Παναγιωτίδου.
Από την Παρασκευή 20 Οκτωβρίου και κάθε Παρασκευή και Σάββατο, τα πιο ανατρεπτικά μουσικά βράδια της Θεσσαλονίκης είναι στο «Barbarella live party»!
![](https://panikmusic.gr/wp-content/uploads/2023/10/ZARA-POST1-1-1024x1024.jpg)